Pomagamy

Hospicjum Sosnowieckie im. Św. Tomasza Ap.

By 5 kwietnia 2022 No Comments
Pomogliśmy

Hospicjum Sosnowieckiemu im. Św. Tomasza Ap.

Miło nam poinformować, że za zebrane środki pieniężne, które generują się od każdego Waszego zlecenia, zakupiliśmy dla Hospicjum Sosnowieckiego im. Św. Tomasza Ap. wózek toaletowo-transportowy, wózek hotelowy do przewożenia i transportu brudnej i czystej pościel oraz fotel multifunkcyjny SELLA zwiększający mobilność Pacjentów.

Potrzeby Hospicjum są ogromne, mają pod opieką ponad 100 osób, a w ciągu roku opiekują się całodobowo nawet ok. 1000 osób. Hospicjum prowadzi także opiekę dla osób onkologicznie chorych, samotnych i potrzebujących dziennej opieki. Osoby, które tam pracują są bardzo zaangażowane i oddane swoim Podopiecznym. Cieszą się z każdego wsparcia i każdej formy pomocy.

Dołącz do grona naszych Klientów. Zadbaj o swoje zdrowie wykonując ważne badania w naszym laboratorium i tym samym miej swój wkład w ten szczytny cel, jakim jest niesienie pomocy najbardziej potrzebującym.

Hospicjum Sosnowieckie

Stowarzyszenie Pomocy Zwierzętom SOS HUSKY to kolejna placówka, którą objęliśmy naszym projektem pomocowym Stowarzyszenie powstało dzięki grupie osób, którym leży na sercu dobro syberyjskich husky i psów północy. Dlaczego siberian husky? Ponieważ husky jest niezwykłym psem. Przez setki lat pozostał wierny swojej wilczej naturze, pradawnemu instynktowi przodków i temu, co dziś jawi nam się jako pierwotne i dzikie… Zebrane środki zostały przekazane na pomoc dla Meli, która została znaleziona w bardzo złym stanie (była m.in. niedożywiona i miała uszkodzoną łapkę). Część pieniędzy wykorzystano na sterylizację suczki i diagnostykę chorej łapki. Za pozostałe pieniądze zakupiliśmy preparat Simparica, który chroni przed kleszczami nie tylko Melę, ale także inne psy objęte opieką Stowarzyszenia. Co ważne – Mela znalazła nowy dom!!!  Przypominamy, że wykonując badania w naszym laboratorium również uczestniczycie w tym szczytnym celu!

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 0 / 5. Liczba ocen: 0

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.