Pomagamy

Wiktoria Solarz

By 6 kwietnia 2022 No Comments
Pomogliśmy

Wiktorii Solarz

Wiktoria to wspaniała i bardzo dzielna 5-letnia dziewczynka, która od urodzenia zmaga się z chorobą genetyczną skóry – RYBIĄ ŁUSKĄ. Choroba wymaga ciągłego nawilżania skóry, specjalnych kąpieli oraz kosmetyków. Wiktoria musi być pod stałą kontrolą wielu lekarzy specjalistów. Mimo trudności, jakie spotyka na swojej drodze, jest bardzo pogodną i energiczną dziewczynką ciekawą świata. Poznaje go, niestety, również i z tej ciemnej strony, czyli zachowania osób, które nawet boją się do Niej podejść… Wiktoria wraz z rodzicami nie tracą nadziei, że uda Jej się kiedyś w dużym stopniu wyjść z tej choroby.

Wsparcie finansowe, jakie otrzymała od naszej firmy, zapewni Jej stałą opiekę specjalistów, będzie mogła zaopatrzyć się we wszystkie dostępne preparaty do pielęgnacji skóry, ale przede wszystkim, będzie mogła korzystać ze specjalnych kąpieli i zabiegów rehabilitacyjnych. Wiktoria wraz z mamą Alicją nie kryły wzruszenia, kiedy dowiedziały się o tak szczytnej inicjatywie. W podziękowaniu przygotowały niespodziankę, która skierowana jest także i do Was – dzielnych Klientów naszego laboratorium. To głównie dzięki Wam mogliśmy pomóc małej Wiktorii!

Dziękujemy, że tak licznie odwiedzacie nasze punkty pobrań!

Wiktoria Solarz

Zakończyliśmy również kolejny projekt pomocowy, którym objęliśmy Schronisko dla zwierząt w Raciborzu.

Bieżące działania schroniska koncentrują się na opiece nad bezdomnymi psami i kotami. W realizacji zadań wspiera ich lekarz weterynarii, który stale monitoruje stan zdrowia podopiecznych. Wykonuje wszystkie niezbędne zabiegi i szczepienia. Udziela też pierwszej pomocy zwierzętom poszkodowanym w wypadkach drogowych. Do jednego z głównych zadań, realizowanych przez schronisko, należy adopcja, czyli poszukiwanie kochających domów dla podopiecznych. W celu poprawy warunków bytowych zwierząt pozyskują środki z wirtualnej adopcji. Mile widziani są wolontariusze, którzy wyprowadzą pieski na spacer. Za zebrane środki, nasza koleżanka Danusia zakupiła i przekazała placówce potrzebne suplementy oraz karmę.

Jeżeli Ktoś z Was szuka wiernego przyjaciela, to oczywiście gorąco zachęcamy do adopcji jednego z podopiecznych ze schroniska.

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba ocen: 1

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.