0
Badanie

Zmiana lokalizacji punktu pobrań w Mysłowicach

By 4 czerwca 2020 13 lipca, 2022 No Comments

Zmiana lokalizacji punktu pobrań w Mysłowicach

Od dnia 1 lipca 2020 roku nasz punkt pobrań położony na terenie Mysłowickiego Centrum Zdrowia (Szpital nr 1 im. św. Karola Boromeusza) przy ul. Mikołowskiej 1 jest nieczynny.

Jako laboratorium medyczne zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zapewnienie dostępności wykonania diagnostycznych badań laboratoryjnych, dlatego udostępniamy Państwu nasze nowe lokalizacje znajdujące się na terenie Mysłowic:

– ul. Fryderyka Chopina 21e/1
– ul. Generała Jerzego Ziętka 61c
– ul. Bytomska 18

W ww. punktach pobrań badania wykonać można już od godziny 6.00, co jest bardzo doceniane przez naszych Klientów. Pobieraniem krwi zajmuje się doświadczony oraz miły i uśmiechnięty Personel medyczny, potrafiący pobierać krew również u dzieci.

Zdajemy sobie sprawę, że dużym udogodnieniem jest możliwość wykonania badań laboratoryjnych w sobotę, dlatego od dnia 4 lipca br. punkt pobrań przy ul. Bytomskiej 18 będzie czynny również w sobotę!

Na punktach dostępna jest cała paleta badań Śląskich Laboratoriów Analitycznych. Do wyboru są także korzystne pakiety badań (m.in. pakiet ogólny, tarczycowy, witaminy D3) oraz comiesięczne oferty specjalne, które pozwalają na oszczędności nawet do kilkudziesięciu złotych.

Zmiana lokalizacji punktu pobrań w Mysłowicach to większy komfort wykonania badań

Dla Państwa komfortu oraz oszczędności czasu już dzisiaj zapraszamy do odwiedzenia naszych nowych lokalizacji. Zdajemy sobie sprawę, że są przyzwyczajenia, które ciężko zmienić, ale zapewniamy, że jakość obsługi również i w tych punktach jest na bardzo wysokim poziomie. Nasze nowe punkty pobrań położone są w bliskiej odległości od ulicy Mikołowskiej, może się nawet zdarzyć, że będziecie Państwo mieli teraz do nas znacznie bliżej.

Na komfort wykonania badania, oprócz oczywiście profesjonalnej obsługi podczas pobrania krwi, wpływ ma także wygodna poczekalnia oraz urządzone w nowoczesnym stylu pomieszczenia – to również Państwu oferujemy w naszych nowych miejscach poboru krwi.

Dla porównania przedstawiamy poniżej kontrast, czyli zdjęcie z punktu przy ul. Mikołowskiej (gdzie mieliśmy ograniczone możliwości aranżacyjne) oraz punktu pobrań przy ul. Fryderyka Chopina.

Zmiana lokalizacji punktu pobrań w Mysłowicach

Laboratorium Mysłowice – zmiana lokalizacji wykonania badań

Jeżeli zależy Państwu, aby punkt pobrań krwi do badań znajdował się w miejscu, gdzie mamy główne laboratorium, to zapraszamy do Świętochłowic na ul. Wojska Polskiego 16h (naprzeciwko Wieży KWK Polska). Badania można wykonać tu od poniedziałku do piątku w godzinach: 6.00 – 13.30 lub w sobotę w godzinach: 7.00 – 11.00. W punkcie tym istnieje możliwość wykonania wybranych badań w trybie CITO. Wynik takiego badania będzie do odbioru w przeciągu maksymalnie 2 godzin od pobrania materiału, jednak nie wcześniej niż o godzinie 11.00 (w dni robocze) oraz o godzinie 12.00 (w sobotę). Wartość usługi wynosi jednorazowo 19,90 zł.

Badania krwi Mysłowice – wykonaj badania bez wychodzenia z domu

Inną opcją, którą możemy Państwu zaproponować, to wykonanie badań laboratoryjnych we własnym domu, czyli bez stresu i przede wszystkim bez dojazdu do naszego punktu pobrań! Wystarczy wypełnić prosty formularz i zamówić pobranie krwi pod wskazany adres w Mysłowicach! Nasz Konsultant oddzwoni do Państwa i ustali szczegóły oraz zakres badań. Zamów pobranie krwi w swoim domu!

Dla Państwa wygody wyniki większości badań można odebrać online logując się na stronę https://wyniki.sla.pl/ Na platformie dostępne będzie także archiwum wyników badań wykonanych w naszym laboratorium, aby w łatwy i czytelny sposób mogli Państwo kontrolować najważniejsze oznaczenia. Do logowania uprawnia Karta Pacjenta wydawana na punkcie pobrań podczas rejestracji.

Mamy nadzieję, że nasze nowe lokalizacje będą równie często odwiedzane przez Państwa, a poziom zadowolenia po skorzystaniu z naszych usług będzie równie wysoki, co pozwoli na rekomendowanie nas w gronie rodziny i znajomym.

Zapraszamy na badania krwi do naszych nowych lokalizacji w Mysłowicach!

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 4.2 / 5. Liczba ocen: 66

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.

Sprawdź ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb