Pomagamy

Tymoteusz Baranek

By 5 kwietnia 2022 No Comments
Pomogliśmy

Tymoteuszowi Barankowi

Dzisiaj przedstawiamy Wam pogodnego Tymka. Pomimo ciężkiej choroby nie znika Mu uśmiech z twarzy. Tymek jeszcze niedawno biegał, jeździł na rowerze i bawił się z rówieśnikami na placu zabaw. Obecnie musi poruszać się na wózku inwalidzkim. Choruje na Zespół Perthesa, czyli jałową martwicę obejmującą głowę kości udowej. Z powodu zaniku mięśni Tymek nie może chodzić. Lekarze specjaliści są pewni jednego – czeka Go operacja polegająca na przecięciu kości udowej oraz długotrwała rehabilitacja. Zadowalające efekty może przynieść jedynie prywatna, indywidualna i trwająca nawet kilka lat rekonwalescencja. Tymek – wraz z rodzicami – nie traci jednak nadziei, że będzie mógł znów chodzić…

Wy – nasi Klienci – również przyczyniliście się do tego, aby pomóc zrealizować marzenie Tymka. Wykonując badania w naszych laboratoriach, dołożyliście swoją cegiełkę. Zebrane środki, które wygenerowały się z Waszych wizyt na punktach pobrań, pozwolą na sfinansowanie wizyt u specjalistów, rehabilitacji, turnusów rehabilitacyjnych oraz zakup dziecięcego wózka inwalidzkiego.

Dziękujemy za Waszą obecność.

Tymoteusz Baranek

Co ma wymiary 360x216x41? Z całą pewnością nie są to wymiary modelki, żadnej: ani top, ani super, ani wow. Ale… są to wymiary zarówno Top jak i Super i Wow, ponieważ są to liczby związane ze szczęściem. Nie, nie drogi czytelniku/czytelniczko – nie podajemy tu szczęśliwych numerków w totolotku, ale przepis na 375 kg szczęścia. 360 – puszek dla psów, 216 – puszek dla kotów, 41 koców bez względu na to czy to pies czy kot, nie licząc smyczy i obroży.
Wszystko, to przekazaliśmy Miejskiemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach

Czy ta strona była pomocna?

Kliknij na gwiazdki, aby ocenić!

Średnia ocena: 5 / 5. Liczba ocen: 1

Bądź pierwszą osobą, która oceni tą stronę.